Neljapäeval, 06 jaanuaril kell 14-16 ja
neljapäeval, 27. jaanua
ril kell 14-16
Alustame trenniseeliku õmblemisega: lõigete kohandamine, väljalõikamine, õmblemine, passitamine, viimistlemine.
Osalemisest anna teada 05.01-ks tel 5260894 Margit
Ootame ka uusi huvilisi uudistama ja liituma!

23. SEPTEMBRIL SAID ESITATUD JÄRGMISED PROJEKTID:
KOHALIKU OMAALGATUSE PROGRAMMI projekt Mälestuspingid kodukandipäevade algatajatele – 3 nimelist pinki (Aino Peel, Helju Pajula, Harri Jõgisalu) külakeskuse õuealale koos unikivist aluse, lillepoti ja prügikastiga. Kodukandipäevad said alguse 1975.aastal toimunud Paadrema kooli kokkutulekust ja järgmisel aastal toimub 30.kodukandipäev. See on ilus viis tänada traditsiooni algatajaid.
Toetustaotlus sai rahastuse ja projekti hakatakse ellu viima, tähtaeg 31.10.2022.
Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmist.

KOGUKONDLIKU TURVALISUSE MAAKONDLIKKU TOETUSVOORU koostöös PPA Pärnumaa piirkonnagrupi piirkonnapolitseinikuga projekti Turvaline Paadrema – kolm päikeseenergial töötavat valgustit Paadrema piirkonda: Mõtsu bussipeatusesse, Sepaküla tee ristmikule ja Tõusi elamute tee ristmikule. Et elanike kodutee ja eeskätt laste koolitee oleks valgustatud.
Toetustaotlus sai rahastuse ja projekti hakatakse ellu viima, tähtaeg 31.07.2022.

HÄRMALÕNGA RAHVATANTS reedeti, 14. jaanuaril ja 28. jaanuaril algusega kell 14.30, juhendaja Elma Killing.

PROJEKT PISIKESTE PAADEMALASTE MÄNGUPLATS EMMA-BRENDA MÄNGUMAA ON VALMIS! KÕIK ATRAKTSIOONID ON TURVALISELT PAIGAS! AITÄH KÕIGILE ABILISTELE! OOTAME PISIKESI PAADREMALASI MÄNGIMA! 
Projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest, PROJEKTI TOETAS LÄÄNERANNA VALLAVALITSUS, RIDA KÜ JA  KOHALIK KOGUKOND.
Paadrema Külakeskuse köögis LEIVAVALMISTAMISE ÕPITUBA

Paadrema Külaseltsi leivameister tutvustab lühidalt leivategu ja koos tehakse läbi kõik etapid juuretise käärima panemisest leiva küpsetamiseni ahjus. Õpituba lõpeb ahjusooja leiva maitsmisega, mille juurde pakutakse hooajaliste või kuivatatud ürtidega maitsevõid. Iga leivaküpsetamise õpitoas osaleja saab kaasa Paadrema koduleiva retsepti ja juuretise järgnevateks küpsetamisteks!

Lepi aeg eelnevalt kokku tel +372 526 0894 Margit